هدایای تبلیغاتی خاص چگونه باید باشد؟

تبلیغات و هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی بر ماندگاری برند شما و همچنین توسعه کسب و کار شما دارد.این موضوع باعث شده که رقابت در این حوزه بسیار بالا باشد.

بهترین هدیه تبلیغاتی چیست؟

استفاده از روش های مرسوم و تکراری مثل دادن خودکار ، سررسید ، تقویم و…شاید همچنان نیز به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شود اما به دلیل تکراری بودن هیچ گاه در ذهن ماندگار نمی شود.اما دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص باعث می شود فرد علاوه بر تحسین شما برای داشتن یک فکر خلاق ، هدیه تبلیغاتی شما را به دوستان و نزدیکان خود نیز نشان دهد.و شما را جز شرکت های با level بالا بشناسد.

تا به حال چند نفر را دیده اید که خودکاری را که هدیه گرفته اند را به شما نشان دهند؟این یعنی تبلیغ شما به هدر رفته.

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی

5 ایده طلایی برای انتخاب هدایای تبلیغاتی

1-هدفمند هدیه بدهید

_انتظار دارید در مقابل هزینه ای که برای هدایای تبلیغاتی پرداخت می کنید چه چیزی دریافت کنید؟

_قرار است هدایای تبلیغاتی خود را به چه کسانی عرضه کنید؟

_آیا مخاطبان هدف خود را کامل می شناسید؟

_چگونه موفقیت کمپین خود را شناسایی می کنید؟

در صورتی که پاسخ صحیح و شفاف برای سوالات بالا ندارید به نوعی سرمایه خود را به هدر داده اید.برای شروع راه اندازی کمپین خود در ابتدا باید پاسخ صحیحی برای تک تک سوالات بالا داشته باشید.

2-چگونه هدایای تبلیغاتی خود را انتخاب کنیم؟

یکی از سخت ترین مراحل کمپین انتخاب نوع محصول برای ارائه است.

در واقع می توان گفت نوع محصول در سرنوشت یک کمپین بسیار تاثیر گذار است.مشتریان باید بتوانند بین هدیه و کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند.

بطور مثال بهترین هدیه برای یک فروشگاه لوازم ورزشی عرضه ظرف آب برای باشگاه های ورزشی،هیئت های ورزشی و…است.و برای یک فروشگاه عرضه قهوه بهترین فکر دادن ماگ های حرارتی است.

3-هدایای تبلیغاتی باید شما را خوشحال کند

قبل از دادن هدیه خود به مشتریان،خودتان را جای شخصی که آن هدیه را می گیرد بگذارید.آیا از گرفتن آن هدیه خوشحال می شوید.آیا خاطره ای را برای شما یادآور می شود.

آیا اصلا به آن نیاز دارید.آیا آن را انقدر زیبا و با ارزش می دانید که در دفتر کار خود قرار دهید.

وقتی خودتان را درتمام موقعیت های بالا قرار دهید.آنگاه می فهمید که آیا انتخاب مناسبی برای هدیه تبلیغاتی خود انجام داده اید یا خیر.

4-هدیه تبلیغاتی ارزان یا گران

پاسخ به این سوال را می توان با سوال دیگری جواب داد خودتان را جای گیرندگان هدایای تبلیغاتی ارزان قرار دهید.چه فکری در مورد آن شرکت خواهید کرد؟

منظور از هدایای ارزان صرفا هزینه ریالی برای تهیه یک جنس نیست.بلکه منظور از هدایای تبلیغاتی ارزان نذاشتن زمان برای گرفتن یک ایده خلاق،برای تهیه یک بسته بندی مناسب،جنس با کیفیت و…است

همانطور که پیش تر نیز گفتیم مهمترین نکته در هدایا ارتباط آن با شرکت و قابل استفاده بودن آن است. هدایای تبلیغاتی ارزان نباید در مخاطب حسی را ایجاد کند که شرکت به آنها اهمیتی نداده.در واقع می توان گفت هرچه مخاطب خود ارزش بیشتری بدهیم برند خود را با ارزشتر جلوه داده ایم و مشتری را به خود وفادارتر نموده ایم.

اما بر اساس تحقیقات به عمل آمده تنها در صورتی هدایای تبلیغاتی ارزان می توانند سودمند باشند که جدید و خاص باشند تا فرصت فکر کردن در مورد ارزش ریالی آن را از مخاطب بگیرند.

5-

 

 

 

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>